Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Siciliana - Hajnówka
-
Smacznie
-
super
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Pizza przyjechała 10 minut to wyznaczonym czasie ..cebula lekko przypalona była
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
dz
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Jestem.usatysfakcjonowany.
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Bez uwag
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Brak
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Bardzo sprawnie i przyjemnie. Rekord szybkości.
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Jak zwykle pycha !
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Pizza była pyszna :)
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
polecam
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
5 ☆
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Wszytko ok ;)
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Nie dotarły dodatkowe sosy. Proszę sprawdzać je dokładniej.
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Trochę golonka przypalona ale zdarza się.
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Jak zawsze wszystko smaczne.
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Super
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Ok
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Polecam
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Najlepsza pizzeria w mieście!
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Ostatnio jestem.coraz bardziej zawiedziony. Brak zamówionych rzeczy np
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Polecam
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Dobra pizza
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Super obsługa
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Brak
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Ok polecam
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Punktualnie i smacznie, co tu więcej pisać?
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Pysznie
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Wszystko pyszne !
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Wszystko było super - na czas, miło i smacznie(:
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-)
Siciliana - Białowieża
-
Jak zawsze super!
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Pizza jak zawsze super!!!
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Pizza bardzo smaczna. Sosy rewelacja.
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Super
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Pizza jak zawsze super! Gorąca i pyszna! Bardzo szybka i miła dostawa :)
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Wszystko smaczne 😊
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Pizza bardzo smaczna. Dostawa błyskawiczna.
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Polecam
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Pizza pyszna, dostawa błyskawiczna.
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Brak
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Pyszne frytki. zamówienie przed czasem. Super obsługa
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Jak zawsze pyszne i gorące, porcja ogromna ;)
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Pizza jak zawsze bardzo smaczna. Szybka dostawa.
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Dotarło gorące i świeże jak zawsze :) i oczywiście szybko!
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Pyszna pizza, mnóstwo składników. Rewelacja
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Jak zwykle pizza pyszna.
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
jak zawsze przepyszna ;))
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Pizza jak zawsze pyszna. Dostawa błyskawiczna.
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Super pizza, polecamy.
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Obsługa i pizza na najwyższym poziomie.
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Jak zawsze pizza pyszna. Dostawa błyskawiczna.
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
.
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Jak zawsze pizza pyszna! Szybki czas realizacji.
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
wszystko w porządku
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
ok
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
W porządku.
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
ok
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Jak zawsze ok.
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Super obsługa
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-) -
Jak zwykle szybko i smacznie.
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :-)
